-40%
MultiMode SFP+ Fibre Module CISCO SFP-10G-T-X=
€1,059.58

€634.36
Add
-40%
MonoMode SFP Fibre Module CISCO GLC-LX-SM-RGD=
€1,654.05

€990.26
Add
-40%
MultiMode SFP+ Fibre Module CISCO CVR-QSFP-SFP10G=
€529.82

€317.19
Add
-45%
MultiMode SFP+ Fibre Module UBIQUITI UF-MM-10G 300 m 10 Gbps SFP+
€86.18

€47.71
Add
-43%
MonoMode SFP Fibre Module UBIQUITI UF-SM-10G 10 km 10 Gbps SFP+
€166.46

€94.31
Add
-49%
Flanges for cables 75 x 365 mm Nylon 100 uds
€12.46

€6.41
Add
-40%
MultiMode SFP Fibre Module UBIQUITI UF-SM-10G-20 10 Gigabit Ethernet 20 uds 1310 nm
€1,454.32

€870.69
Add
-52%
Flanges for cables GEMBIRD NYTFR-250X3.6
€4.48

€2.16
Add
-40%
MultiMode SFP Fibre Module CISCO SFP-10G-SR=
€1,057.28

€632.98
Add
-52%
Nylon Cable Ties Lanberg ORG01-BVP300-MC6 (300 pcs)
€4.10

€1.98
Add
-40%
Converter/Adapter CISCO SFP-10G-SR-S= SFP+ 1 Gbps
€743.82

€445.32
Add
-40%
MultiMode SFP+ Fibre Module CISCO SFP-10G-LR-S=
€2,125.22

€1,272.34
Add
-44%
MultiMode SFP Fibre Module Mikrotik XS+DA0001
€88.22

€49.42
Add
-43%
MultiMode SFP Fibre Module UBIQUITI UF-GP-C+ 2500 Mbit/s
€144.32

€81.76
Add
-38%
MultiMode SFP Fibre Module UBIQUITI U Fiber GPON, B+ 2500 Mbit/s
€119.42

€73.55
Add
-40%
MultiMode SFP Fibre Module UBIQUITI UF-SM-10G-S-20 10000 Mbit/s 20 uds
€2,688.29

€1,609.45
Add
-41%
MultiMode SFP Fibre Module UBIQUITI UF-SM-10G-S 10000 Mbit/s (2 uds)
€292.10

€172.99
Add
loading...